Ütüleme Hizmeti

Ütünüzü biz yapalım, siz sevdiklerinize zaman ayırın. Göcek Laundry olarak size haftanın 7 günü, adresten alım ve teslimat ile ütüleme hizmeti veriyoruz.

Deneyimli personelimiz ve donanımlı tesisimizde, kıyafetlerin etiketine uygun işlem ile kıyafet ütüleme hizmeti vermekteyiz.

Kıyafetlerinizi eviniz, otel ve denizden teslim alıyor ve işlem sonrası tekrar adresinize ücretsiz teslimat yapıyoruz. Bizi aramanız yeterli…

En İyi Hizmet Garantisi

Göcek ve çevre bölgelere hizmet veren Göcek Laundry olarak, kıyafetlerinize en az sizin kadar özen gösteriyoruz. Ütüleme işinde kuru temizlemede olduğu kadar sağlam bir hizmet anlayışını benimsiyoruz. Kıyafetlerinizi özenle ütülüyor ve sorunsuz bir şekilde teslimatını sağlıyoruz.

Ürünlerinizi teslim aldıktan sonra ütü işlemine başlamadan önce türlerine göre ayırma ve kumaş yapısına uygun uygulamaları gerçekleştirme konusunda dikkatli davranıyoruz. Evde ütüleme işlemi için ayıracağınız zamanı size geri kazandırırken, kıyafetlerinizin yanlış ütülenmesi sonucu yeni ve canlı görünümünü kaybetmesini engelliyoruz.

Göcek Laundry olarak Göcek’te ütüleme hizmeti alanında lider konumda olmanın gururunu yaşıyoruz. Kuru temizleme ve ütüleme alanında sizin en büyük yardımcınız olmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Değerli vaktinizi koruyabilmeniz için en iyi hizmeti en kısa sürede sunma prensibiyle hareket ediyoruz ve iletişim sayfamızdan online sipariş oluşturma imkanı sağlıyoruz.